HAKKIMIZDA

TeleTek Medya

BİZ KİMİZ ?

TeleTek Medya 2011 yılında Sakarya şehrinde Çağrı merkezi alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

2011 yılından beri, %100 bağımsız sermayesiyle, süreç ve karar alma yönetiminde hızlı ve sonuç odaklı anlayışa sahip, yüksek düzeyde eğitim ve deneyim sahibi takımıyla, değer kattıklarının başarı hikayelerinde pay sahibi olabilmenin gururunu yaşamaktadır.

TeleTek Medya kurulduğu günden bugüne, Almanya’nın kendi alanında en önemli markaları ile işbirliği yapmayı, onlara verdiği hizmetler ile kalitelerine, vizyonlarına ve hedeflerine, ölçülebilir değerler katmayı kendine ilke edinmiştir. Bilgi güvenliğini, yüksek teknoloji santral, ses kayıt ve raporlama çözümlerini, yüksek kalite insan kaynağı ve yönetim sistemlerini markasının bölünmez parçaları olarak kabul etmiş, kendisi ve müşterileri için daha iyisine sahip olmak adına yatırım yapmaktan kaçınmamıştır ve bu anlayışından hiç bir zaman vazgeçmeyecektir.

Müşteri odaklı verdiği profesyonel hizmetler sayesinde, TeleTek Medya, Kocaeli, Sakarya ,Ankara, Zonguldak, Samsun ve Ereğli lokasyonlarında ekibi ile müşterilerine katma değerli çağrı merkezi hizmetleri sunmaktadır. TeleTek Medya, müşterilerini her daim memnun etmek için yaptığı çalışmalarının ödülünü, önemli markaların tercihi olmakla almıştır ve almaktadır. TeleTek Medya, Türkiye’nin Genç, Yenilikçi, Renkli ve Zeki çağrı merkezi olarak imzasını attığı projelerde müşterilerine katmadeğer yaratmaya ve müşterilerinin vazgeçilmez bir iş ortağı olmak için aralıksız çalışmaya ve katma değer üretmeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Sektörün en başarılı Çağrı merkezi olmak.

MİSYONUMUZ

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

STRATEJİMİZ

Sürekli değer yaratarak uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydetmek.